blisko

Agenci CBA weszli do siedziby KNF. Po tle duży projekt informatyzacji

  • Dom
  • Z kraju
  • Agenci CBA weszli do siedziby KNF. Po tle duży projekt informatyzacji
Agenci CBA weszli do rezydencji KNF

Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego w siedzibie Komisji Nadzoru Finansowego w Stolicy zabezpieczyli dokumentację z postępowania kontrolnego ws. projektu PZU - poinformowała rzeczniczka Prokuratury Regionalnej w Warszawie Agnieszka Zabłocka-Konopka.

- Funkcjonariusze CBA dokonali zabezpieczenia dokumentacji kontrolnej z postępowania kontrolnego mającego bezpośrednio związek spośród postępowaniem prokuratury regionalnej w Warszawie, dotyczącym sprawy PZU - powiedziała.

Szkoda majątkowa

W PZU Los będzie audyt. W tle sprawa Ciechu

Dodała, że obecność funkcjonariuszy służyła wstecz, by uzyskać "dokumentację prawidłowo z prawem na bazie postanowienia o żądaniu wydania rzeczy. - Agenci bezpośrednio pojechali na miejsce, żeby ją zabezpieczyć - oznajmiła.

- Zawsze zwyczajnie współpracujemy z organami ścigania - powiedział rzecznik KNF Łukasz Dajnowicz, pytany na temat czwartkową wizytę CBA przy siedzibie komisji.

O tym, że funkcjonariusze Biura podróży weszli w czwartek przy południe do siedziby Komisji Nadzoru Finansowego w Warszawie i zabezpieczają dokumenty poinformował Piotr Kaczorek z wydziału komunikacji społecznej CBA.

W ubiegłą środę CBA weszło do siedziby PZU przy ul. Jana Pawła II i zabezpieczyło dokumentację dotyczącą jednego z wielkich projektów informatycznych. Zabłocka–Konopka informowała wtedy, że CBA, prawidłowo z postanowieniami wydanymi za pośrednictwem prokuraturę, prowadziło czynności w siedzibie PZU Życie SA w Warszawie od piętnasty czerwca. Chodzi o potwierdzenie dot. wyrządzenia szkody majątkowej w wielkich rozmiarach dot. spółki PZU Życie SA i PZU SA w nawiązaniu z realizacją jednego spośród projektów informatycznych z lat ubiegłych. Wyrządzona szkoda dzierży sięgać do 200 mln zł.

230 mln euro na mleko i owoce w szkole. Bruksela chce lepszej reklamy  Informacje

230 mln euro na mleko i owoce w szkole. Bruksela chce lepszej reklamy Informacje

Janis Warufakis w TVN24 BiS: "Udają, iż kryzys się skończył. Greckiego długu nie da się spłacić" Mazowsze zostało podzielone. Rząd liczy na dodatkowe środki z Unii Europejskiej Wydarzenia w Sejmie…...

Czytać
1, 3 mld zł straty górnictwa na sprzedaży węgla po trzech kwartałach  Pieniądze

1, 3 mld zł straty górnictwa na sprzedaży węgla po trzech kwartałach Pieniądze

Podatki, należności, akcyza. Rząd ma projekt na dodatkowe miliardy Polska gospodarka pod lupą amerykańskiej agencji. Jest decyzja "Szansa dla polskich przedsiębiorców". Premier o obietnicy szefa chińskiego rządu "Około 20 miliardów" na…...

Czytać