Najlepsze małe firmy do inwestowania

Najlepsze małe firmy do inwestowania
Category: Jeśli Nie Masz
16 października 2020

Małe firmy mogą być świetną okazją do inwestowania. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego.

Świat inwestycji oferuje możliwości, które przybierają różne kształty i formy. Małe firmy wymagają więcej pracy i ryzyka niż wiele innych inwestycji, ale korzyści mogą być ogromne. Małe firmy są znaczącą częścią gospodarki i zapewniają miejsca pracy dla prawie połowy siły roboczej w USA. Są również jedną z najlepszych ścieżek do długoterminowego bogactwa dla Ciebie i Twojej rodziny, jeśli wybierzesz odpowiednią firmę.

W zależności od Twoich umiejętności, wiedzy, doświadczenia i zainteresowań możesz odnieść sukces w wielu małych firmach. Od pojedynczych firm świadczących usługi online po tradycyjne sklepy, restauracje i biura – nie brakuje opcji, jeśli chodzi o założenie małej firmy lub inwestowanie w nią.

Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem, możesz skupić się na jednej z najbardziej dochodowych małych firm. Oto niektóre z najlepszych małych firm z najlepszymi marżami. Ten artykuł koncentruje się na tych, którzy nie wymagają zaawansowanego stopnia naukowego. Jednak niektóre wymagają dużej inwestycji lub licencji.

Najbardziej dochodowe małe firmy

1. Sprzedaż i zarządzanie nieruchomościami

Nie potrzebujesz żadnego konkretnego dyplomu, aby dostać się na rynek nieruchomości. Możesz pochodzić z dowolnego środowiska i trafiać do książek, aby zdobyć licencję na obrót nieruchomościami w swoim stanie. Niektóre mogą wymagać licencji wyspecjalizowanego brokera lub licencji zarządcy nieruchomości na prowadzenie własnego biura nieruchomości.

Ale kiedy już się ugruntujesz, jest to kolejna firma, która wymaga niewiele więcej niż komputer i Twój czas. Duża część nieruchomości to budowanie relacji, tworzenie regularnych lejków nowych klientów i marketing nieruchomości w celu jak najszybszej sprzedaży.

Typowe prowizje od nieruchomości to 6% ceny sprzedaży, podzielone między agentów kupującego i sprzedającego. Sprzedaż typowego domu za 250 000 $ daje wypłatę 7500 $ na każdego agenta. Połącz tylko dwa z nich miesięcznie, a szybko osiągniesz sześciocyfrowe dochody.

Jeśli nie masz pewności, jak i od czego zacząć, Roofstock jest doskonałą opcją dla początkujących inwestorów w nieruchomości. Ten startup fintech jest idealną platformą dla początkujących, oferującą niskie opłaty i szeroką gamę domów do kupienia. Możesz także kupić domy z najemcami i od razu pobierać dochody z wynajmu. Jako bonus, nie musisz być akredytowanym inwestorem, aby otworzyć konto.

2. Księgowość

Jeśli jesteś dobry w liczbach, księgowość może być dla Ciebie. Księgowość i pokrewne zawody wymagają tylko licencji i komputera, w zależności od wymagań twojego stanu. Najbardziej powszechnym zawodowym mianowaniem księgowego jest CPA lub dyplomowany księgowy.

Najczęściej księgowy będzie miał dyplom z rachunkowości, finansów, zarządzania biznesem lub pokrewnego tematu. Wykształceni księgowi mogą żądać wyższych stawek i świadczyć usługi o wyższej wartości, takie jak doradztwo i analizy finansowe.

Ale podstawowe zadania, takie jak przygotowanie podatkowe, księgowość i listy płac, nie wymagają specjalnego wykształcenia wyższego. Wraz z rozwojem firmy możesz zatrudniać dodatkowych pracowników, ale zmniejszy to marżę zysku. Jednak każdy musi płacić podatki, a wszystkie firmy wymagają księgowości i księgowości. Jeśli możesz świadczyć usługi wysokiej jakości, zawsze będzie na nie popyt.

3. Copywriting

Ktoś musi napisać zawartość każdej strony internetowej, dużej i małej. Posty na blogach, oficjalne dokumenty, artykuły, poradniki, reklamy, przewodniki i inne funkcje wymagają kogoś z umiejętnościami pisania w języku angielskim na poziomie rodzimym oraz nienaganną gramatyką i ortografią. Jeśli sobie z tym poradzisz, kariera pisarza może Ci się przydać.

Copywriting to kolejny biznes o wysokiej marży, ponieważ do uruchomienia i rozwoju wymaga tylko komputera i mózgu. Czy widzisz tutaj trend? Niskie koszty ogólne oznaczają wysokie marże. Ten rodzaj działalności nie wymaga fizycznego biura ani pracowników. Nie wymaga nawet żadnego sprzętu ani maszyn poza laptopem lub komputerem stacjonarnym.

Jak każda mała firma, będziesz musiał dostarczać wysokiej jakości produkt i generować stały strumień sprzedaży, aby uzyskać dobry dochód. Ale jeśli możesz to robić konsekwentnie, możesz prowadzić kreatywną małą firmę z jednym pracownikiem lub małym zespołem.

4. Trening osobisty i sprawność

Niezależnie od tego, czy trendem jest joga, pilates, zumba czy inny styl treningu, istnieje stałe zapotrzebowanie na trening personalny i zajęcia fitness. Jeśli możesz pracować z klientami sam na sam lub wpaść do lokalnej siłowni jako niezależny instruktor, możesz zarobić dobre pieniądze przy niewielkich kosztach.

Trening osobisty i sprawność fizyczna w większości przypadków nie wymagają żadnego specjalnego certyfikatu. Jednak duże zainteresowanie tematem i wystarczająca wiedza, aby pomóc klientom odnieść sukces i uniknąć kontuzji, pomaga.

Wszystko, czego potrzebujesz, to dobra lista odtwarzania w telefonie i możliwość utworzenia klasy, aby rozpocząć. Ponownie sprzedaż i powtarzalność transakcji są ważne dla długoterminowego sukcesu. To jedna z tych firm, w których poważny hobbysta może już mieć cały sprzęt potrzebny do założenia firmy, nie wydając ani grosza!

5. Usługi porządkowe

Nikt nie lubi szorować łazienki czy kuchni. Niektórzy nienawidzą go tak bardzo, że wolą zapłacić komuś innemu, żeby zrobił to za nich. Możesz sam pracować jako sprzątacz, zanim zaczniesz zatrudniać personel i zlecić sprzątanie na zewnątrz.

Większość sprzątaczy zarabia około 20–30 dolarów za godzinę. Wszystko, czego potrzebujesz, to odkurzacz i kilka podstawowych produktów od lokalnego sprzedawcy dużych pudeł lub supermarketu. Jeśli możesz podpisać umowę z klientem biznesowym, w większości przypadków możesz uzyskać wyższą stawkę niż praca z właścicielami domów.

Zainwestuj w kilka furgonetek i trochę marketingu i zatrudnij kilku nisko wykwalifikowanych, ale niezawodnych pracowników, a możesz w mgnieniu oka wyruszyć na prowadzenie opłacalnego przedsięwzięcia.

6. Magazyny

Magazyny wymagają mniej pracy ręcznej, ale więcej kapitału. W zależności od tego, gdzie mieszkasz i inwestujesz, koszty nieruchomości mogą sprawić, że magazyn będzie inwestycją pięciocyfrową lub transakcją o wartości wielu milionów dolarów. Na przykład nieruchomości na Manhattanie w Kansas kosztują znacznie mniej niż na Manhattanie w Nowym Jorku.

Ale magazyny prawie nie wymagają szkolenia ani pracy. Potrzebujesz tylko kogoś, kto wynajmie lokale, zajmie się podstawową obsługą klienta i opieką nad nieruchomością, a także zajmie się kwestiami najemców, takimi jak eksmisje. W większości rzeczy ludzi po prostu tam znajdują się i płacą ci za ten przywilej.

Współpracuj z zaufanym agentem nieruchomości komercyjnych, aby rozpocząć tego rodzaju działalność. Możesz również wyszukiwać nieruchomości na sprzedaż online. Jeśli nie chcesz wkładać pracy w bezpośrednie inwestowanie, kupno funduszu powierniczego (REIT) może pozwolić Ci zmoczyć stopy przy niższym koszcie wejścia. REIT to rodzaj papieru wartościowego, który działa jak akcje lub fundusze inwestycyjne skoncentrowane na nieruchomościach.

7. Usługi związane z imprezami i wydarzeniami

Yo, DJ, podkręć głośność! Jeśli możesz organizować lub świadczyć usługi związane z imprezami i imprezami, możesz przy tym dobrze zarabiać. Planiści potrzebują tylko komputera, telefonu oraz doskonałych umiejętności komunikacyjnych i organizacyjnych. Inni usługodawcy, na przykład DJ-e i fotografowie, potrzebują odpowiedniego sprzętu do świadczenia swoich usług.

W większości firm związanych z wydarzeniami nie potrzebujesz biura ani drogiego magazynu. Ale jeśli zrobisz coś dobrze, możesz zbudować solidną bazę klientów i przekształcić ją w poważny biznes. Praca z klientami biznesowymi, a nie tylko indywidualnymi, czyni ją jeszcze bardziej dochodową.

Im mniej masz pracowników, tym mniejsze ryzyko. Upewnij się tylko, że faktycznie możesz zrealizować zamówione usługi. Jeśli nie wiesz, jak edytować wideo, nie rozpoczynaj działalności jako edytor wideo. Skoncentruj się na swoich umiejętnościach, hobby i obszarach wiedzy, aby zapewnić najlepsze wyniki i zbudować najlepszą reputację biznesową.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy