blisko

Arianna Huffington po jedenaście latach odchodzi z The Huffington Post

 • Dom
 • Media
 • Arianna Huffington po jedenaście latach odchodzi z The Huffington Post
Arianna Huffington odchodzi z The Huffington Post

Arianna Huffington, twórczyni i redaktor naczelna serwisu internetowego The Huffington Post, odchodzi z spółki. Planuje skupić się dzięki swoim nowym startupie u dołu nazwą Thrive Global, który to ruszy w listopadzie br.

Firma wzięła kategorię od wydanej przez Huffington książki „Thrive”. Zaoferuje ona warsztaty i kursy online dla przedsiębiorstw związane wraz ze zdrowym stylem życia. Thrive Global rozpoczęła obecnie współpracę ze spółką Accenture.

Arianna Huffington w rozmowie z The Wall Street Journal:

Myślałam, że będą mogła pracować w obu firmach równocześnie, ale jak zaczęłam konstruować (Thrive Global – przyp. ), zdałam sobie materię, że projekt ten potrzebuje mojego zaangażowania w całości. Jest ważne by wiedzieć, kiedy jedne drzwi zamknąć i inne otworzyć jak i również właśnie naszedł ten chwilę.

Huffington zastanawiała się nad pozostaniem w firmie na innym podejściu, ale ostatecznie nie zdecydowała się na to. Prowadziłam Huffington Post przez jedenaście lat i nie mogę sobie wyobrazić innej postaci zaangażowania w nim - wyjaśniła.

The Huffington Post uruchomiony został w 2005 roku. W serwisie początkowo znajdowały się komentarze do bieżących wydarzeń, w przyszłości przekształciła się ona w serwis wraz z prawdziwego zdarzenia z danymi i blogami.

Portal został przejęty w 2011 roku przez giganta internetowego AOL za 315 mln dolarów. W 2014 roku AOL został z kolei kupiony przez obwód komórkową Verizon. Huffington pozostała w The Huffington Post jako prezes, została też redaktor naczelną odpowiedzialną zbyt segment serwisów biznesowych Verizona. Nowy, czteroletni kontrakt podpisała w czerwcu zeszłego roku.

Tim Armstrong, CEO AOL, w oświadczeniu wyraził wdzięczność Ariannie Hufftington jak i również napisał o gotowości do współpracy jego firmy z Thrive Global później.

Tagi: Arianna Huffington Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” obok wybranym poście. Regulamin jak i również zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Polecamy

 • Piotr Kuczyński: "Jestem zagniewany. Zmieniłem zdanie o likwidacji OFE. Na jeszcze gorsze"

 • Jeśli ktoś spóźnił się ze złożeniem PIT, może uniknąć kary. Wystarczy czynny żal

REKLAMY Koniec budynku wielorodzinnym reklamowego

Afera GetBack

 • Trigon TFI zmienia nazwę po aferze GetBacku

 • Afera GetBacku. Gerda Broker próbuje uciec spod topora

 • Afera GetBack. Twórca Altus TFI usłyszał nowe zarzuty

 • Zatrzymano byłego prezesa Idea Banku jak i również kilkunastu pracowników. Chodzi na temat aferę GetBack

Notowanie

230 mln euro na mleko i owoce w szkole. Bruksela chce lepszej reklamy Informacje

230 mln euro na mleko i owoce w szkole. Bruksela chce lepszej reklamy Informacje

Janis Warufakis w TVN24 BiS: "Udają, iż kryzys się skończył. Greckiego długu nie da się spłacić" Mazowsze zostało podzielone. Rząd liczy na dodatkowe środki z Unii Europejskiej Wydarzenia w Sejmie…...

Czytać
1, 3 mld zł straty górnictwa na sprzedaży węgla po trzech kwartałach Pieniądze

1, 3 mld zł straty górnictwa na sprzedaży węgla po trzech kwartałach Pieniądze

Podatki, należności, akcyza. Rząd ma projekt na dodatkowe miliardy Polska gospodarka pod lupą amerykańskiej agencji. Jest decyzja "Szansa dla polskich przedsiębiorców". Premier o obietnicy szefa chińskiego rządu "Około 20 miliardów" na…...

Czytać