blisko

Arianna Huffington po jedenaście latach odchodzi z The Huffington Post

  • Dom
  • Media
  • Arianna Huffington po jedenaście latach odchodzi z The Huffington Post
Arianna Huffington odchodzi z The Huffington Post

Arianna Huffington, twórczyni i redaktor naczelna serwisu internetowego The Huffington Post, odchodzi z spółki. Planuje skupić się dzięki swoim nowym startupie u dołu nazwą Thrive Global, który to ruszy w listopadzie br.

Firma wzięła kategorię od wydanej przez Huffington książki „Thrive”. Zaoferuje ona warsztaty i kursy online dla przedsiębiorstw związane wraz ze zdrowym stylem życia. Thrive Global rozpoczęła obecnie współpracę ze spółką Accenture.

Arianna Huffington w rozmowie z The Wall Street Journal:

Myślałam, że będą mogła pracować w obu firmach równocześnie, ale jak zaczęłam konstruować (Thrive Global – przyp. ), zdałam sobie materię, że projekt ten potrzebuje mojego zaangażowania w całości. Jest ważne by wiedzieć, kiedy jedne drzwi zamknąć i inne otworzyć jak i również właśnie naszedł ten chwilę.

Huffington zastanawiała się nad pozostaniem w firmie na innym podejściu, ale ostatecznie nie zdecydowała się na to. Prowadziłam Huffington Post przez jedenaście lat i nie mogę sobie wyobrazić innej postaci zaangażowania w nim - wyjaśniła.

The Huffington Post uruchomiony został w 2005 roku. W serwisie początkowo znajdowały się komentarze do bieżących wydarzeń, w przyszłości przekształciła się ona w serwis wraz z prawdziwego zdarzenia z danymi i blogami.

Portal został przejęty w 2011 roku przez giganta internetowego AOL za 315 mln dolarów. W 2014 roku AOL został z kolei kupiony przez obwód komórkową Verizon. Huffington pozostała w The Huffington Post jako prezes, została też redaktor naczelną odpowiedzialną zbyt segment serwisów biznesowych Verizona. Nowy, czteroletni kontrakt podpisała w czerwcu zeszłego roku.

Tim Armstrong, CEO AOL, w oświadczeniu wyraził wdzięczność Ariannie Hufftington jak i również napisał o gotowości do współpracy jego firmy z Thrive Global później.

Tagi: Arianna Huffington Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” obok wybranym poście. Regulamin jak i również zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Polecamy

  • Piotr Kuczyński: "Jestem zagniewany. Zmieniłem zdanie o likwidacji OFE. Na jeszcze gorsze"

  • Jeśli ktoś spóźnił się ze złożeniem PIT, może uniknąć kary. Wystarczy czynny żal

REKLAMY Koniec budynku wielorodzinnym reklamowego

Afera GetBack

  • Trigon TFI zmienia nazwę po aferze GetBacku

  • Afera GetBacku. Gerda Broker próbuje uciec spod topora

  • Afera GetBack. Twórca Altus TFI usłyszał nowe zarzuty

  • Zatrzymano byłego prezesa Idea Banku jak i również kilkunastu pracowników. Chodzi na temat aferę GetBack

Notowanie

android Pay w Polsce dzięki Allegro i w sklepach internetowych

Android Pay w Polsce dzięki Allegro i w sklepach internetowych

Allegro testuje procedurę płacenia poprzez Android Pay. To efekt współpracy Google i PayU, dostawcy e-płatności, który wdraża w Naszym narodzie Android Pay. Tę strategię właśnie udostępniono polskim sprzedawcom internetowym. Jak poinformowało…...

Czytać
antoni Macierewicz o sprawie Autosanu i przetargu

Antoni Macierewicz o sprawie Autosanu i przetargu

300 plus w oryginalnej odsłonie. "Większa pewność w odniesieniu do jego ciągłego funkcjonowania" Rząd wycofał się z kontrowersyjnego pomysłu. Będzie inna propozycja Cztery śmigłowce za przeszło 1, 6 miliarda. "Wzmocnią znacząco…...

Czytać