Jaka jest najlepsza karta kredytowa Air Miles w Wielkiej Brytanii?

17 lutego 2021

Spis treści

Pomimo poczekalni na lotnisku, karty kredytowe z milami lotniczymi są nadal najlepszym sposobem na zdobycie ton AVIOS w Wielkiej Brytanii. Problem polega na tym, że istnieje wiele kart kredytowych z milami lotniczymi, a niektóre są znacznie lepsze niż inne. Odważę się to powiedzieć, ale niektóre karty kredytowe na mile lotnicze w Wielkiej Brytanii mogą okazać się stratą czasu. Ten post zawiera podsumowanie wszystkich opcji, a następnie spróbuje wyróżnić najlepszą kartę kredytową na mile lotnicze w Wielkiej Brytanii.

Więcej sposobów gromadzenia mil lotniczych za pomocą kart kredytowych brytyjskich linii lotniczych

Możesz pobrać tę przydatną infografikę, która przedstawia świetne sposoby na gromadzenie większej liczby mil lotniczych za pomocą kart kredytowych. To, która karta będzie dla Ciebie najlepsza, zależy od:

 1. czy chcesz uiścić roczną opłatę
 2. dla której linii lotniczej chcesz gromadzić punkty (jeśli nie masz pewności, zapoznaj się z tą przydatną infografiką sojuszu linii lotniczych. W tym poście wyjaśniono, w jaki sposób sojusze lotnicze mogą być Twoim najlepszym przyjacielem)czy chcesz mieć możliwość wyboru spośród więcej niż jednej linii lotniczej podczas wymiany punktówczy możesz spełnić minimalne wymagania dotyczące wydatków w wyznaczonym czasie

  Źródło: Pixabay

  Rzućmy okiem na wszystkie dostępne obecnie brytyjskie karty kredytowe airmiles, zanim dojdziemy do jakichkolwiek wniosków.

  Opcje karty kredytowej z milami lotniczymi w Wielkiej Brytanii

  Karty kredytowe z milami lotniczymi UK American Express

  Karty American Express (AMEX) umożliwiają zdobywanie nagród członkowskich, które można zamienić na mile lotnicze w wielu programach dla osób często podróżujących. Należą do nich British Airways AVIOS, Etihad Guest, Emirates Skywards, Singapore Airlines, Delta Airlines i Virgin Atlantic Flying Club. Możesz zobaczyć pełną listę na stronie nagród członkowskich AMEX, która wygląda następująco.

  Członkostwo w AMEX nagradza partnerów lotniczych

  Zapewnia to dużą elastyczność, ponieważ pozwala odłożyć decyzję, z której linii lotniczej chcesz skorzystać, do momentu, gdy będziesz gotowy do dokonania rezerwacji. Nagrody członkowskie można następnie zamienić na dowolną z partnerskich linii lotniczych po przeliczeniu 1: 1.

  OSTRZEŻENIE: jeśli planujesz zrezygnować z kart kredytowych i spalić mile lotnicze, aby zmaksymalizować zgromadzone mile, nie zapomnij przelać wszelkich zbłąkanych punktów przed zamknięciem jakichkolwiek kont kart AMEX. Użyj ich albo zgub!

  Karta kredytowa American Express Gold Air MileW Wielkiej Brytanii jest wiele opcji, ale moim zdaniem najlepszą kartą kredytową na mile lotnicze w Wielkiej Brytanii jest American Express Gold. Nie ma najwyższego wskaźnika nagród, ale oferuje elastyczność, brak opłaty rocznej przez pierwszy rok i kilka dodatkowych korzyści.

  Nagrody członkowskie z karty AMEX Gold można przelać na Virgin – woo hoo!

  Korzyści z karty American Express GoldKarta American Express Gold * oferuje 10 000 nagród członkowskich, jeśli zarejestrujesz się i wydasz 3 000 GBP w ciągu trzech miesięcy. Jeśli użyjesz tego linku polecającego, zdobędziesz dodatkowe 2000 punktów.

  Następnie otrzymujesz 1 punkt za każdy 1 GBP wydany na karcie, który wzrasta do trzech, jeśli zarezerwujesz podróż przez AMEX Travel. Karta jest niezwykle elastyczna przy wyborze partnerskich linii lotniczych i obejmuje dwa bezpłatne wejściówki do poczekalni lotniskowych.

  Obowiązuje roczna opłata w wysokości 140 funtów, która jest zniesiona w pierwszym roku, więc wydaje się rozsądne, aby zrezygnować z tej karty kredytowej mil lotniczych przed roczną rocznicą. Pamiętaj jednak, że jeśli posiadałeś kartę American Express w ciągu ostatnich 24 miesięcy, regulamin określa, że ​​nie kwalifikujesz się do premii za rejestrację, jeśli anulujesz i ponownie złożysz wniosek.

  Jeśli zachowasz kartę, możesz zdobyć dodatkowe 10 000 nagród członkowskich za każdy rok członkostwa. Aby zakwalifikować się do tego bonusu, musisz wydać 15 000 GBP w ciągu roku. Oczywiście te 10 000 nagród kosztuje 140 funtów, ponieważ wówczas poniesiesz roczną opłatę.

  Odzyskaj swoją kartę kredytową mil lotniczychZwykle z nich rezygnuję, ponieważ regularnie przetwarzam moje karty kredytowe na mile lotnicze. Jest to jednak mniej atrakcyjne od czasu wprowadzenia reguły 24 miesięcy. Inną opcją jest zadzwonienie do American Express i poproszenie o zwolnienie z opłaty w drugim roku. Jeśli odmówią, wyjaśnij, że anulujesz i ponownie złożysz wniosek o wydanie karty American Express Gold. Chociaż nie otrzymasz premii za rejestrację, nie zapłacisz rocznej opłaty. Jeśli są komercyjne, prawdopodobnie uznają, że koszt anulowania istniejącej karty i wydania nowej karty prawdopodobnie przekroczy 140 £ opłaty.

  American Express Gold Szybkie fakty Nagłówki Uwagi Opłata 140 £ rocznie od drugiego roku KWI 57,6% Zyski 1 nagroda członkowska za 1 GBP Zawodowiec Elastyczność i rozsądny bonus za rejestrację Kon Opłata w wysokości 140 GBP od drugiego roku (ale skieruj współmałżonka, a następnie anuluj i ponownie złóż wniosek za 2 lata!). Pamiętaj, że możesz ponownie złożyć wniosek wcześniej, ale nie otrzymasz ponownie bonusu rejestracyjnego. Unikniesz jednak rocznej opłaty.Karta Platynowa American ExpressKarta American Express Platinum oferuje 30 000 punktów, jeśli zarejestrujesz się i wydasz 4 000 GBP w ciągu pierwszych trzech miesięcy. Otrzymujesz również nagrody członkowskie w tej samej cenie, co karta American Express Gold.

  Oferuje szeroki wachlarz dodatkowych korzyści związanych z podróżą, w tym nieograniczony dostęp do poczekalni na lotnisku, usługi konsjerża i status poziomu w wielu sieciach hotelowych. Istnieje jednak ogromna roczna opłata w wysokości 575 funtów. Sprawdź moją recenzję karty American Express Platinum, aby sprawdzić, czy jest ona warta inwestycji.

  American Express Platinum Card Szybkie fakty Nagłówki Uwagi Opłata 575 GBP rocznie KWI Karta obciążeniowa, więc saldo musi być spłacane w całości każdego miesiąca. Zyski 1 nagroda członkowska za 1 GBP Zawodowiec Hojny bonus za rejestrację Kon Opłata roczna za podlewanie oczuCzytaj więcej:Karta American ExpressKarta American Express nie oferuje premii za rejestrację, tej samej stawki zarobków, co karty powyżej oraz podstawowego ubezpieczenia podróżnego. Gdzie indziej możesz znaleźć lepszą ofertę!

  Moim zdaniem lepiej ubiegać się o kartę American Express Gold i poddać ją recyklingowi przed rocznicą, jeśli chcesz uniknąć rocznej opłaty.

  Szybkie fakty dotyczące karty American Express Nagłówki Uwagi Opłata 60 GBP rocznie KWI Karta obciążeniowa, więc saldo musi być spłacane w całości każdego miesiąca. Zyski 1 nagroda członkowska za 1 GBP Zawodowiec Żaden, którego nie widzę! Kon Zbyt wielu, by wspomnieć!Brytyjskie karty kredytowe Air Miles z białą etykietą

  American Express oferuje karty kredytowe z białymi etykietami, które umożliwiają zbieranie punktów dla określonej linii lotniczej, takiej jak British Airways. Punkty uzyskane za korzystanie z tych brytyjskich kart kredytowych są automatycznie przenoszone do odpowiedniego programu. Nie masz możliwości przeniesienia ich do innej linii lotniczej. Niestety, po zmianach w prawodawstwie UE, które doprowadziły do ​​wycofania wielu kart, masz ograniczone możliwości.

  Karta Premium American Express British AirwaysKarta British Airways Premium zapewnia ogromną premię w wysokości 25 000 (lub 26 000, jeśli aplikujesz za pomocą tego linku polecającego) Avios, gdy wydasz 3000 GBP w ciągu pierwszych trzech miesięcy. Płaci również atrakcyjną stawkę zarobków w wysokości trzech Avios za każdego 1 GBP wydanego z BA i 1,5 Avios za każdego 1 GBP wydanego gdzie indziej.

  Każdego roku otrzymujesz kupon na osobę towarzyszącą, wydając 10000 GBP, co oznacza, że ​​wystarczy wymienić wystarczającą liczbę punktów, aby jedna osoba mogła lecieć (chociaż płacisz podatki i opłaty za obu podróżnych!).

  Istnieje roczna opłata w wysokości 195 funtów, która zniechęca niektórych ludzi. Jednak udało mi się zdobyć bony towarzyszące na podróż biznesową lub pierwszą klasą do Montrealu, Indii, Pekinu, Korei Południowej, Abu Zabi i Japonii, żeby wymienić kilka najważniejszych wydarzeń. Za każdym razem płaciłem mniej niż koszt biletów ekonomicznych. Jeśli nie jesteś przekonany, przeczytaj ten post, który wyjaśnia, dlaczego NIE powinieneś wybierać BEZPŁATNEJ karty British Airways, która jest następna na liście.

  Karta American Express Premium z British Airways w skrócie Nagłówki Uwagi Opłata 195 £ rocznie KWI 76%. To okropna opcja, jeśli nie jesteś wystarczająco zdyscyplinowany, aby spłacać saldo co miesiąc. Zyski 1,5 nagrody członkowskiej za 1 GBP Zawodowiec Hojny bonus rejestracyjny i kupon towarzyszący. Kupon towarzyszący jest ważny przez 2 lata po wydaniu 10 000 GBP i jest jedynym przyzwoitym kuponem towarzyszącym w Wielkiej Brytanii. Nowe karty Virgin oferują kupony towarzyszące Virgin Atlantic, ale są to kiepskie korzyści dla każdego, kto nie ma statusu poziomu. Również wskaźnik zarobków jest najwyższym ze wszystkich kart kredytowych na mile lotnicze w Wielkiej Brytanii. Kon Opłata roczna, ale opłaca się sama w przypadku wykupu na loty w klasie biznes. Nie warto grać w grę o hakowaniu podróży w Wielkiej Brytanii, aby wymienić na loty ekonomiczne, ponieważ nadal musisz płacić podatki i opłaty, które stanowią duży% biletu ekonomicznego. Otrzymasz znacznie lepszą wartość (i więcej przyjemności) z lotów w klasie biznes lub pierwszej.British Airways American Express Standard CardVoucher British Airways American Express do karty towarzyszącej jest idealny dla tych, którzy chcą otrzymać kupon towarzyszący i uniknąć rocznej opłaty. Musisz jednak zachować elastyczność w planach podróży, ponieważ na zrealizowanie tego kuponu masz tylko 12 miesięcy.

  Ta karta mil lotniczych American Express ma niższą stawkę zarobków, wynoszącą jeden AVIOS za 1 GBP. Ma również niższą premię za rejestrację w wysokości 5000 Avios, gdy wydasz 1000 GBP w ciągu trzech miesięcy. Wreszcie, ma wyższy próg wydatków wynoszący 20 000 funtów, aby uzyskać kupon towarzyszący, a kupon jest ważny tylko przez 12 miesięcy.

  Wydatki w wysokości 20 000 GBP dają 25 000 punktów, w tym premię za rejestrację, podczas gdy karta premium zapewni Ci 56 000 punktów za tę samą kwotę wydatków (nie zapomnij skorzystać z naszego linku polecającego do karty BA Premium, w przeciwnym razie będzie to 55 000 ). Przepraszam, nie mam linku polecającego do tej karty, ponieważ nie sądzę, że jest to dobra wartość, jak wyjaśniam w tym poście.

  British Airways American Express w skrócie Nagłówki Uwagi Opłata 0 GBP KWI 22,9%. Zyski 1 nagroda członkowska za 1 GBP Zawodowiec Brak opłaty rocznej, ale nadal możesz zdobyć kupon towarzyszący Kon Bon towarzyszący jest ważny tylko przez rok. BA często ma tylko 2 miejsca w klasie biznes na lot, więc dostępność może stanowić problem, biorąc pod uwagę krótszy harmonogram.Karta kredytowa Virgin AtlanticKarta kredytowa Virgin Atlantic Reward przyznaje posiadaczom karty 5000 mil Flying Club po jednym zakupie w ciągu pierwszych trzech miesięcy.

  Źródło: Virgin Atlantic

  Źródło: Virgin Atlantic

  Otrzymasz wtedy 0,75 Flying Miles za każdy wydany 1 GBP, co wygląda na dobrą wartość w porównaniu z innymi kartami innymi niż AMEX. Możesz wybierać spośród wielu nagród również po wydaniu 20 000 GBP w roku polisowym, ale kupon towarzyszący Virgin Atlantic jest prawdziwym rozczarowaniem.

  Czytaj więcej:Virgin Atlantic Credit Card Szybkie fakty Nagłówki Uwagi Opłata 0 GBP KWI 22,9%. Zyski 0,75 nagrody członkowskiej za 1 GBP Zawodowiec Brak opłaty rocznej, ale nadal możesz zdobyć kupon towarzyszący Kon Kupon na osobę towarzyszącą jest ważny tylko w klasie ekonomicznej, chyba że masz status poziomu w Virgin. Z tym kuponem niewiele zaoszczędzisz.Virgin Atlantic Reward + karta kredytowaTa karta oferuje znacznie bardziej atrakcyjną premię za rejestrację w wysokości 15 000 mil od pierwszego zakupu w ciągu pierwszych trzech miesięcy. Za każdy wydany £ 1 otrzymasz również 1,5 mil w locie, a po wydaniu 10 000 £ otrzymasz dodatkowe nagrody. Nie są one jednak zbyt atrakcyjne, chyba że masz status poziomu w linii lotniczej.

  Jeśli nie masz jeszcze karty, teraz może być czas na zainwestowanie. Ta karta kredytowa brytyjskich linii lotniczych ma ofertę obowiązującą do28 lutego 2020 r.Która pozwala zamienić „białe mieszkanie w loty (uwielbiam marketing Virgin!). Otrzymasz dodatkowe 10 000 mil, jeśli złożysz wniosek przed tą datą lub wcześniej, a następnie wydasz 3 000 GBP w ciągu 90 dni od otwarcia konta.

  Virgin Atlantic Reward + Credit Card Szybkie fakty Nagłówki Uwagi Opłata 160 £ KWI 22,9%. Zyski 1,5 nagrody członkowskiej za 1 GBP Zawodowiec Wysoki wskaźnik zarobków i aktualne dodatkowe mile lotnicze na karcie Reward + Credit Card. Z własnego doświadczenia wiem, że łatwiej jest też wymienić na loty w klasie biznes. Kon Kupon na osobę towarzyszącą jest ważny tylko w klasie ekonomicznej, chyba że masz status poziomu w Virgin. Z tym kuponem niewiele zaoszczędzisz. Wybór trasy jest również znacznie bardziej ograniczony niż w przypadku British Airways.Karta kredytowa Lloyds Bank Air Miles RewardsChociaż możesz spotkać osoby, które posiadają kartę kredytową Lloyds Bank na mile lotnicze, karty te zostały wycofane dla nowych klientów jakiś czas temu. Osoby nowe w zbieraniu mil lotniczych za pomocą brytyjskich kart kredytowych nie mają do nich dostępu.

  Karta kredytowa FlybeTa karta została również wycofana dla nowych klientów.

  Konto karty kredytowej Tesco Bank ClubcardTesco oferuje kilka kart kredytowych, które nie są kartami kredytowymi na mile lotnicze. Umożliwiają one jednak konwersję kuponów Clubcard do formatu AVIOS.

  Wskaźnik zarobków jest niski na wszystkich kartach, ponieważ zarabiasz 1 punkt Clubcard za każde 4 GBP wydane w Tesco i 1 punkt za każde 8 GBP wydatków innych niż Tesco. Oznacza to, że musisz wydać 1000 GBP w Tesco, aby uzyskać kupon o wartości 2,50 GBP, który można zamienić na 600 AVIOS w British Airways lub 625 Flying Miles w Virgin.

  Porównaj to z kartą American Express Gold, która zapewniłaby 1000 mil lotniczych za te same wydatki, lub kartą British Airways Premium Plus, która zarobiłaby 1500 AVIOS. Jeśli chcesz mieć zapasową kartę (tj. Kartę inną niż AMEX), teraz lepiej byłoby z kartami Virgin Atlantic niż kartami Tesco.

  Więc jaka jest najlepsza karta kredytowa Airmiles w Wielkiej Brytanii?

  Biorąc pod uwagę, że rynek kart kredytowych mil lotniczych w Wielkiej Brytanii został zdziesiątkowany w ostatnich latach, oto dwie najlepsze karty kredytowe na mile lotnicze, moim skromnym zdaniem.

  Premia rejestracyjna i stawka zarobków: karta British Airways Premium Plus

  Wypowiedz się

  Jak myślisz, która karta jest najlepszą kartą kredytową Airmiles w Wielkiej Brytanii? I dlaczego? Bardzo chciałbym wiedzieć.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy