Kiedy jest najlepszy czas na zakup Bitcoinów w 2020 roku?

Category: Jest Najlepszy
17 lutego 2021

Bitcoin nie jest spółką ani akcją. To wirtualna waluta. Jeśli nadal nie rozumiesz, czym jest Bitcoin, możesz odnieść się do mnóstwa filmów online i artykułów na tej stronie, aby uzyskać lepsze zrozumienie.

Tak więc, kiedy w końcu zdecydujesz się zainwestować w kryptowaluty, zasadniczo kupujesz walutę taką jak dolar amerykański lub euro. Jednak istnieją również określone strategie inwestowania w BTC. Wierz lub nie, ale wydaje się, że jest najlepszy dzień tygodnia i najlepsza pora dnia na zakup Bitcoina.

Spis treści

Najlepszy czas na zakup bitcoinów według ekonomistów

Czy teraz jest dobry moment na zakup BTC? Zobaczmy, jak profesjonaliści odpowiedzą na to pytanie.

Ekonomiści z Uniwersytetu Yale wymyślili technikę przewidywania ceny BTC na podstawie wcześniejszego zachowania kryptowaluty.

Yukun Liu i Aleh Tsyvinski przeanalizowali dane dotyczące cen BTC z siedmiu lat, aby dowiedzieć się, które wskaźniki można wykorzystać do określenia przyszłej ceny BTC.

 • ✅ Jedyna większa giełda z natywną obsługą kart kredytowych Visa / MasterCard i SWIFT
 • ✅Działa jako sprzedawca bitcoinów, a także jako platforma handlowa, obsługuje również podstawowy handel depozytem zabezpieczającym (all-in-one)⛔ Znacznie wyższe opłaty (0,25% dla Takera i 0,15% dla Maker)Ich ustalenia, opublikowane w The National Bureau of Economic Researh , wykazały , że wszystkie kryptowaluty różnią się całkowicie od akcji, walut i innych towarów pod względem czynników wpływających na ich ruchy rynkowe.

  „W przeciwieństwie do tego pokazujemy, że zwroty kryptowalut można przewidzieć na podstawie czynników specyficznych dla rynków kryptowalut – wyjaśnia badanie.

  „W szczególności ustalamy, że istnieje silny efekt pędu w szeregach czasowych i że czynniki pośredniczące dla uwagi inwestorów silnie prognozują zwroty z kryptowalut.

  Stwierdzono, że ten efekt pędu silnie wpływa na kryptowalutę, co oznacza, że ​​jeśli Bitcoin działa dobrze, prawdopodobnie będzie to nadal robić, przynajmniej w krótkim okresie. Zgodnie z ich strategią, inwestor powinien kupić BTC, jeśli jego wartość wzrośnie o ponad 20 procent w poprzednim tygodniu.

 • ✅Binance obsługuje ponad 40+ walut fiducjarnych do kupowania i sprzedawania kryptowalut za pomocą kart Visa / MasterCard i płatności osób trzecich
 • ✅ Uważana za największą platformę wymiany kryptowalut na świecie✅ Lista altcoinów na platformie przekroczyła 140, podczas gdy opłaty transakcyjne należą do najniższych i wynoszą zaledwie 0,1%⛔Nie otwieraj kont dla mieszkańców USA.Najlepszy dzień tygodnia na zakup bitcoinów

  Czy to dobry moment na zakup kryptowaluty? Albo lepiej zapytać, czy dziś jest właściwy dzień na zakup BTC? Spróbujmy przeanalizować dzienną cenę otwarcia BTC w okresie kilku lat.

  A teraz spróbujmy przeprowadzić tę samą analizę z mniejszą częścią danych i przeanalizujmy ceny Bitcoinów każdego dnia w ciągu roku.

  Teoria nr 1Analiza generalnie podąża za tym samym trendem, ale tym razem średnie ceny Bitcoin są najniższe w poniedziałek. Niedziela / poniedziałek mogą być najtańszymi dniami (w ten sposób zapewniając dobry czas na zakup BTC), ponieważ handel ma tendencję do zwalniania w weekendy i ogólnie jest mniejszy popyt. Podczas gdy najwyższe średnie ceny Bitcoinów w obu analizach są w piątki, a tuż po nich następuje sobota.

  Teoria nr 2Istnieje również inna teoria, że ​​wiele osób zainteresowanych Bitcoinem podejmuje decyzję o zakupie w weekendy. Decyzje te są następnie wdrażane na początku tygodnia. Pierwsze zakupy dokonywane są w poniedziałki. We wtorki ci, którzy czekali na potwierdzenie wzrostu cen, idą za przykładem i kupują. Następnie akcja kończy się na początku następnego tygodnia.

  Teoria nr 3Inni doświadczeni handlowcy sugerują unikanie połowy i końca miesiąca. Zwykle dzieje się tak, gdy ludzie otrzymują zapłatę i zazwyczaj w tych okresach obserwuje się wzrost zakupów, co podnosi cenę.

  Najlepsza pora dnia na zakup bitcoinów

  Kiedy najlepiej kupować Bitcoiny? Nie jest to łatwe zadanie, ale możemy spróbować udzielić jednoznacznej odpowiedzi. W całej swojej historii Bitcoin generalnie zyskiwał na wartości w bardzo szybkim tempie, po czym następował powolny, stały spadek, aż do stabilizacji. Użyj narzędzi, takich jak alerty kryptograficzne, aby ustawić powiadomienia o znacznych ruchach cen.

  Globalny chaos jest ogólnie postrzegany jako korzystny dla ceny Bitcoina, ponieważ kryptowaluta jest apolityczna i znajduje się poza kontrolą lub wpływem jakiegokolwiek rządu.

  Myśląc o tym, jak ekonomia i polityka wpłyną na cenę Bitcoina, ważne jest, aby myśleć w skali globalnej, a nie tylko o tym, co dzieje się w jednym kraju.

 • ✅ Konto bankowe (ACH) i metody płatności przelewem są dostępne do wypłaty pieniędzy.
 • ✅Coinbase może być również portfelem oprogramowania, który może pomóc w przechowywaniu, kupowaniu i sprzedawaniu BTC. Istnieje również funkcja, w której możesz poprosić o pieniądze w USD lub BTC✅ Najbardziej zgodna giełda BTC dla posiadaczy kont w USA.Poszukiwanie najlepszego czasu wiąże się z koncentracją na krótkoterminowych wynikach cen i pogoni za szybkimi zwrotami. Takie nastawienie jest nierozsądne. Poważni użytkownicy kryptowalut nie przejmują się krótkoterminowymi zyskami, a każdy, kto chce kupić BTC, również nie powinien. Bitcoin to rewolucyjna forma solidnego pieniądza, a nie sposób na szybkie wzbogacenie się.

  Najlepsze, co możesz zrobić, to przyjąć trzy niewiarygodnie proste zasady przed zakupem jakichkolwiek monet: kształcić się, kupować spadki i nigdy nie sprzedawać.

  Kształcić sięJeśli nie rozumiesz, czym jest kryptowaluta, nie powinieneś jej kupować. Nie ścigaj gorączkowo szybkich zysków lub parabolicznych wzorców cenowych. Obecnie w Internecie dostępnych jest wiele zasobów, w tym nasza strona internetowa, która może pomóc w zdobyciu całej niezbędnej wiedzy. Tak, może to zająć trochę czasu. Ale to jedyny właściwy sposób na rozpoczęcie handlu kryptowalutami.

  Aby dowiedzieć się więcej o Bitcoinie, odwiedź witrynę Jamesa Loppa i przejrzyj listę materiałów do czytania z Instytutu Nakamoto. Obejrzyj również dowolne filmy na kanale YouTube Andreasa Antonopoulosa. Oprócz podcastów YouMeAndBTC i Noded do zabawnych i wysokiej jakości dyskusji na temat kryptowalut!

  Kup dipGra ceną w celu znalezienia idealnego punktu wejścia spala więcej ludzi niż przynosi korzyści. W związku z tym nie udzielamy opinii, kiedy go kupić.

  Nigdy nie sprzedawajCzęść tej filozofii wymaga również, aby każdy kupujący BTC wydawał tylko tyle pieniędzy, ile może całkowicie stracić. Niektórzy inwestorzy kryptowalut tylko nominalnie akceptują ten pomysł. Zalecamy poważne rozważenie.

  Trzymanie Bitcoina przez długi czas to najlepsza strategia. Dlaczego nie sprzedawać i nie czerpać zysków? Ponieważ Bitcoin jest towarem w trakcie monetyzacji. To był długi proces z wieloma wzlotami i upadkami, ale głupotą byłoby gromadzenie zysków fiducjarnych, które okazują się bezwartościowe.

  Wnioski

  Kiedy najlepiej kupować kryptowaluty? Mimo wielu teorii w realnym świecie nie istnieją efektywne rynki. Ludzkie zwyczaje, przepisy lub manipulacje mogą powodować powtarzające się dysproporcje we wzorcach cenowych. Statystyczne osobliwości i wiele innych wzorców można szybko znaleźć za pomocą aplikacji Seasonax w systemach Bloomberg lub Thomson-Reuters.

  W przeciwieństwie do akcji, obligacji lub kupowania walut obcych kryptowaluty są bardzo zmienne, znacznie bardziej niż tradycyjne inwestycje. Może to być zarówno dobre, jak i złe: z jednej strony możesz osiągnąć szybkie i łatwe zyski w dobry dzień, ale w następnym możesz stracić całą inwestycję. Zachęcam do spojrzenia i zbadania dalej niż dane dostępne w tym poście, jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się kupić trochę BTC (nie zapomnij znaleźć najlepszego miejsca do zakupu).

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy